Офіційне відкриття інтернет-центрів за проектом "Бібліоміст"Урочисте відкриття Інтернет-центрів відбулось в бібліотеках - переможцях 2-го раунду конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету" за програмою "Бібліоміст". Відтепер безкоштовним доступом до ресурсів Всесвітньої мережі забезпечені користувачі міських бібліотек.

"Бібліоміст" - партнерська робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. "Бібліоміст" співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними та місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій, виконавши такі завдання:
  • Обладнати бібліотеки технікою, щоб члени громад отримали кращий доступ до інформації. 
  • Навчити бібліотекарів користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів. 
  • Сприяти розвитку ресурсної бази бібліотечної асоціації для ефективнішого представлення інтересів бібліотек та бібліотекарів. 
  • Заручитися державною підтримкою для визнання ключової ролі бібліотек в суспільстві.
Програма "Бібліоміст" оголосила конкурс "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету". Його метою є підтримка ініціативних публічних бібліотек у впровадженні на їх базі нових бібліотечних послуг для користувачів з використанням вільного доступу до Інтернету. Заявку на II раунд конкурсу (для бібліотек-філій № 7, 8, 13, 21 ім. Н. К. Крупської) готувала Л. П. Домашевська, головний методист ЦМБ ім. І. В. Бевза. У лютому поточного року ці бібліотеки були оголошені переможцями конкурсу.Коментарі