У Вінницькій центральній міській бібліотеці імені І. Бевза успішно завершилися тритижневі курси з української мови «Вільна українська» для внутрішньо переміщених осіб, які проходили з 09 по 24 червня.Завершальний тиждень занять провела Коцур Валентина Антонівна учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури. КЗ «Вінницький ліцей № 26 імені Героя України Дмитра Майбороди». Протягом курсу учасники вдосконалювали свої мовні навички, збагачували словниковий запас, опановували норми сучасної української мови та набували впевненості у її використанні в повсякденному житті.
Заняття проходили у теплій, дружній та доброзичливій атмосфері, що сприяло ефективному навчанню, живому спілкуванню та взаємній підтримці.На завершення курсу всі учасники отримали сертифікати, які стали підтвердженням їхньої наполегливості, активної участі та прагнення вдосконалювати знання української мови.
Щиро вітаємо випускників курсу та бажаємо подальших успіхів, нових досягнень і впевненого володіння державною мовою!



Коментарі