У ЦМБ ім. І. Бевза тривають курси з української мови для внутрішньо переміщених осіб «Вільна українська».
З 13 по 18 червня відбувся другий тиждень тритижневих курсів, які проводила Тернавська Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури Ліцею №8.
Під час занять учасники вдосконалюють свої мовні навички, збагачують словниковий запас, опановують норми сучасної української мови та впевненіше використовують її у повсякденному житті. Заняття проходять у дружній та доброзичливій атмосфері, що сприяє ефективному навчанню та спілкуванню.
Дякуємо Тернавській Тетяні Володимирівні за професіоналізм, підтримку та вагомий внесок у популяризацію української мови. Бажаємо учасникам успішного завершення курсу та нових досягнень у вивченні державної мови!


Коментарі